Телефонуйте нам з 9 до 18 в робочі дні →

Замовити дзвінок

+38 050 822-50-00 або ж ви можете →

Про проект

«ТОВ« ХФК «Біокон» – найбільший в Україні спеціалізований фармацевтичний склад, що працює відповідно до міжнародних стандартів GDP і GSP.

Головна особливість і складність даного об’єкта в тому, що це склад високого складування. Висота підвісу світильників становить 12 м. Зазвичай для таких приміщень потрібні світильники великої потужності. Наші ж фахівці вирішили це завдання за рахунок використання рефлектора типу D, за допомогою якого можна задавати потрібну криву сили світла і висвітлювати потрібні рівні зберігання.

Важливо відзначити той факт, що наша система LED-освітлення на 70% економніше, ніж альтернативна система на основі люмінесцентних лапм. Також Замовник отримав істотну економію на вартості експлуатації системи освітлення, тому що наші світильники не вимагають заміни або будь-яких робіт по їх обслуговуванню, як мінімум, протягом 5-річного терміну гарантії і більше (до 100,000 годин безперервної роботи).

Ще один важливий фактор полягає в тому, що наші світильники, завдяки використанню спеціального полікарбонатного плафона, забезпечують комфортний світ і не засліплюють працівників складу, які постійно дивляться вгору при роботі з товаром.

logo

Інші наші проекти

©2023
- ТОВ «Інтелтек Україна». Всі права захищено.
Top