Телефонуйте нам з 9 до 18 в робочі дні →

Замовити дзвінок

+38 050 822-50-00 або ж ви можете →

Про проект

ITW SYSTEMS у співпраці з німецькими партнерами BETTERLIGHTS обладнали для клієнта peiteil Communications GmbH в Тельтові (Німеччина) 24 робочі станції енергозберігаючим світлодіодним освітленням.

Так як на цих робочих станціях виконується дуже точна пайка, правильна концепція освітлення надзвичайно важлива. Робоча зона не повинна бути занадто темною або занадто яскравою, так як в противному випадку може спричиняти шкоду зору працівників. Звичайно, питання енергоефективності на робочому місці також грає важливу роль.

Ми запропонували оптимальне рішення для цього завдання з регульованим вручну рівнем освітлення. Даний лінійний світлодіодний світильник з відбивачами може бути індивідуально  підлаштований до необхідних рівнів освітлення і забезпечує оптимальну освітленість робочого місця за рахунок рівномірного розподілу світла.

Співробітники за робочими місцями дуже задоволені новим освітленням і тепер можуть працювати в найкращих умовах. Використовувані тут світлодіодні світильники надзвичайно прості в обслуговуванні і мають гарантію 5 років.

logo

Інші наші проекти

©2023
- ТОВ «Інтелтек Україна». Всі права захищено.
Top