Телефонуйте нам з 9 до 18 в робочі дні →

Замовити дзвінок

+38 050 822-50-00 або ж ви можете →

Монтаж освітлення

Монтаж освітлення


Монтаж світлодіодного освітлення на об'єкті здійснюється у зручний для замовника час без перешкод основного процесу. Наші фахівці здійснюють установку і налаштування світильників навіть в нічний час. Перед початком монтажу, узгоджується час, графік і технічні умови щодо виконуваних робіт в рамках договору.


Всі фахівці ITW SYSTEMS мають найвищу кваліфікацію. Ми обладнали вже більше 500 проектів, серед яких заводи Coca-Cola і Danone в Україні, склади Fozzy Group і Логістик Плюс, торговельне освітлення для супермаркетів АТБ.


Маємо всі необхідні ліцензії та дозволи на проведення електромонтажних робіт, висотних робіт і тд.

Вартість послуг

Отримайте розрахунок і проект освітлення безкоштовно!

Для замовлення проектування заповніть форму нижче або зателефонуйте нам.

Консультація

Залиште заявку і отримаєте консультацію з проектування систем освітлення на вашому об'єкті.

Схема надання послуг

Проектування і розрахунок освітлення може здійснюватися як з виїздом наших фахівців на об'єкт, так і шляхом дистанційної діагностики. Вам необхідно заповнити опитувальний лист, надати креслення і фотографії будівлі, схему розміщення обладнання і результати вимірів рівня освітленості.

Перше спілкування

Дізнаємося про ваших завданнях, вимогах, особливості об'єкта.

Опитувальний лист

Ви з нашою допомогою заповнюєте опитувальний лист, щоб ми могли більш глибоко вивчити завдання проекту.

Дані

Ви надає креслення і фото будівлі, схему розміщення обладнання, технічні параметри існуючої системи освітлення.

Заміри

Наші фахівці або ви самостійно робите виміри освітленості на об'єкті.

Аудит

На підставі отриманої інформації ми проводимо аудит поточної системи і аналізуємо доцільність її модернізації.

Проектування

Розробляємо проект освітлення, а також комерційну пропозицію з вартістю рішення і термінами його окупності.

Безкоштовне проектування

Замовте безкоштовний проект прямо зараз

З нами вигідно співпрацювати

Конкурентна вартість рішень

Розробляючи проект, ми підбираємо оптимальне співвідношення кількості світильників, їх ефективності, потужності і ціни. Наші проекти на 10-20% дешевші і ефективніші, ніж у конкурентів.

Економія до 90%

Економія на електроенергії до 70% в порівнянні з люмінесцентними лампами і до 90% в порівнянні з лампами розжарювання. Додаткова економія на заміні ламп і їх обслуговуванні.

Гарантія до 10 років

5 років повної гарантії на обладнання та можливість пролонгації ще на 5 років.

Індивідуальне виробництво світильників

Якщо проект передбачає світильники потужністю в 72 Вт, ми виготовляємо їх із заданою потужністю. Ми не використовуємо стандартні рішення на 70 або 80 Вт, які будуть або недостатньо потужними, або витрачати зайву електроенергію.

Швидка окупність

Забезпечуємо зниження витрат на електроенергію та експлуатацію освітлення до 15 разів. Терміни окупності рішень - від 6 місяців до 2 років.

Реалізація проектів "під ключ"

Від етапу проектування до виробництва, монтажу, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Якісний монтаж освітлення - безпечна і надійна робота всієї системи

Установка освітлення є заключним і важливим етапом для ефективної і надійної роботи електричної системи. Будь-які прилади освітлення на підприємствах або вулицях, особливо ті, які знаходяться над головою, повинні бути надійно закріплені, утримуватися при будь-якому навантаженні і не становити жодної загрози здоров'ю та життю людини. Цей процес вимагає відповідального підходу, наявності високої кваліфікації фахівців і сучасного устаткування. Тому таку роботу краще довірити професіоналам!

Якісно виконана установка світлодіодного освітлення дозволить:

  • забезпечити надійну і безпечну систему освітлення на підприємстві;
  • виконати всі правила гарантійних зобов'язань на освітлювальні прилади від виробника;
  • продовжити термін служби світильників;
  • при комплексному замовленні знизити вартість проекту модернізації освітлення.

Професійний монтаж світлодіодного освітлення

Компанія ITW SYSTEMS пропонує цілий комплекс послуг з модернізації систем освітлення. Ми виконуємо заміну старого освітлення на підприємствах різного типу, установку систем управління, а також монтаж вуличного освітлення. Тип монтажу підбирається індивідуально в залежності від особливостей об'єкта і побажань замовника.

Наші фахівці мають великий досвід роботи, високу кваліфікацію, допуски і дозволу на проведення всіх видів робіт з монтажу систем освітлення. Заміна і настройка світлодіодних світильників на підприємстві здійснюється в будь-який зручний для замовника час як вдень, так і вночі без зупинки виробничого процесу. Установка вуличного освітлення відбувається згідно з усіма вимогами і нормами, що забезпечує надійність і довговічність системі.

Перед початком робіт в рамках договору узгоджується і затверджується графік монтажу, час, технічні вимоги та індивідуальні побажання замовника. Ціна монтажу освітлення залежить від типу установки освітлювальних приладів, кількості і складності виконуваних робіт і розраховується індивідуально в кожному окремо взятому випадку.

Крім того, ми пропонуємо реалізацію проекту «під ключ», що має на увазі:

Все це дозволило нам успішно реалізувати більше 500 освітлювальних проектів по впровадженню світлодіодного освітлення. Ми здійснили установку внутрішнього освітлення, проектування і монтаж зовнішнього освітлення для багатьох відомих компаній. Серед наших клієнтів найбільші підприємства в різних сферах діяльності, такі як Danone, Fozzy Group, Логістик Плюс, АТБ та інші.

©2023
- ТОВ «Інтелтек Україна». Всі права захищено.
Top