Телефонуйте нам з 9 до 18 в робочі дні →

Замовити дзвінок

+38 050 822-50-00 або ж ви можете →

Про проект

Публічне акціонерне товариство “ФЕД” – об’єднання підприємств України з розробки, виробництва, сервісного обслуговування та ремонту агрегатів авіаційного і загальномашинобудівного призначення.

Головне підприємство Корпорації – ДП Харківський машинобудівний завод «ФЕД» (ДП ХМЗ ФЕД), що входить до державного концерну “Укроборонпром” випускає високоточну топливорегулюючу апаратуру, інтегральні гідроприводи, гідромотори, гідронасоси, насосні станції для авіаційної промисловості та інших галузей машинобудування.

Одним з етапів впровадження сучасних технологій в процесі виробництва ПАТ “ФЕД” став професійний підбір, критична оцінка і випробування в різних умовах світлодіодного освітлювального обладнання зарубіжних та українських виробників. В результаті більш ніж 3-х річної співпраці ПАТ “ФЕД” і компанії ITW SYSTEMS поставлено і успішно експлуатується більше 400 сертифікованих освітлювальних приладів (світильників) в основному у виробничих цехах і приміщеннях спеціального і загального призначення.

В умовах якісного проектування розміщення і потужності світлодіодних систем освітлення, в кожному окремо взятому приміщенні, досягнута максимальна ефективність щодо споживання електроенергії та забезпеченні якісного і надійного освітлення відповідно до корпоративних нормами підприємства.

Висока якість світлодіодних систем освітлення власного виробництва ITW SYSTEMS, електронні компоненти провідних світових виробників, сучасні технологічні рішення, оперативна технічна підтримка дозволяють забезпечити надійну і безперебійну роботу нашого обладнання на підприємстві протягом тривалого терміну експлуатації. Що в свою чергу створює сприятливі умови для подальшого надійного співробітництва і проведення подальшої модернізації освітлення з використанням освітлювального обладнання компанії ITW-SYSTEMS.

logo

Інші наші проекти

©2023
- ТОВ «Інтелтек Україна». Всі права захищено.
Top