Телефонуйте нам з 9 до 18 в робочі дні →

Замовити дзвінок

+38 050 822-50-00 або ж ви можете →

Про проект

Компанія ITW SYSTEMS взяла активну участь в підготовці Києва до Євробачення-2017.

Зокрема, ми виступили постачальником сучасного світлодіодного освітлення для проекту по вуличному освітленню території навколо станції метро Лівобережна і самого МВЦ.

Нові світильники дають досить яскраве і рівномірне освітлення як проїжджої частини, так і тротуару. Рівень освітленості був підвищений більш, ніж в два рази. Використання світлорозсіюючого полікарбонатного плафона і подовженої форми самого світильника дозволяють забезпечити комфортний світ, гарантуючи тим самим відсутність осліплюючого ефекту для водіїв і пішоходів.

Зокрема, в даному проекті використовувалися світильники потужністю близько 130 Ватт і колірної температури 4000 К – комфортного нейтрального білого кольору. Для забезпечення рівномірності освітлення використовувалася широка дорожня оптика. Дана модель була розроблена спеціально під даний проект, з урахуванням всіх нормативів, а також вимог і побажань замовника.

Використання світлодіодної технології для вуличного освітлення дозволяє досягти значної економії електроенергії і тривалого терміну безперебійної експлуатації освітлювальних приладів без необхідності в ремонтах і обслуговуванні протягом як мінімум наступних 5 років.

logo

Інші наші проекти

©2023
- ТОВ «Інтелтек Україна». Всі права захищено.
Top