Телефонуйте нам з 9 до 18 в робочі дні →

Замовити дзвінок

+38 050 822-50-00 або ж ви можете →

Про проект

ITW SYSTEMS спільно з польським партнером TENERGIS Sp. z o.o. реалізували проект з обладнання світлодіодним освітленням нового виробничого приміщення компанії MICHAEL у Рудитлові, що в Сілезькому воєводстві Польщі. Загалом було встановлено 109 світлодіодних світильників ITW SYSTEMS серії INDUSTRY.

MICHAEL є інжинирінговою компанією, для якої якість освітлення є запорукою якості продукції, що виробляється. Тому для даного клієнта було розроблено індивідуальний світлотехнічний проект, за яким було досягнуто середньої освітленості 350 люкс при максимальній рівномірності розподілу світла.

Також важливим фактором для клієнта є економічна ефективність рішення. Завдяки індивідуальному підходу ITW SYSTEMS, для даного проекту була розрахована модель потужністю 77 Вт та світловою ефективністю 140 лм/Вт.

Впроваджене рішення цілком задовольняє клієнта як із точки зору технічних параметрів та економічної ефективності, так і з точки зору якості та комфортності освітлення. Крім того система освітлення має гарантію 5 років при нормативному терміні служби більше 100,000 годин, протягом якого не потребує жодного обслуговування чи заміни елементів.

logo

Інші наші проекти

©2023
- ТОВ «Інтелтек Україна». Всі права захищено.
Top