Телефонуйте нам з 9 до 18 в робочі дні →

Замовити дзвінок

+38 050 822-50-00 або ж ви можете →

Про проект

Сучасні технології освітлення успішно впроваджуються нашою компанією не тільки в муніципальних рішеннях, але і в приватних проектах, наприклад, у ландшафтному дизайні.

Світильники серії Park – це ідеальне рішення для освітлення ландшафтних парків та прибудинкових територій. Величезний вибір систем кріплення дозволить встановити світильник в найбільш важкодоступних місцях вашого парку, а комфортний світ зробить вашу присадибну ділянку яскравою, безпечною та енергоефективною. Стандартний варіант заміни дозволяє заощадити до 60% електроенергії у порівнянні з метал-галогенними лампами, до 75% з газорозрядними ртутними лампами (ДРЛ) і до 92% у порівнянні з лампами розжарювання.

Наші фахівці розроблять для вас оптимальний проект освітлення, при якому з мінімальними витратами можна висвітлити максимум території, при цьому будуть враховані всі особливості території і комфортного розташування світлових точок.

Всі світильники серії Park призначені для роботи в жорстких кліматичних умовах від -40°С до + 50°С, захищені від пилу, опадів, ультрафіолетового випромінювання, не бояться механічних ударів, вібрації. Світильники не містять шкідливих речовин і не вимагають спеціальної утилізації.

Проект був виконаний на світлодіодах OSRAM.

logo

Інші наші проекти

©2023
- ТОВ «Інтелтек Україна». Всі права захищено.
Top