Телефонуйте нам з 9 до 18 в робочі дні →

Замовити дзвінок

+38 050 822-50-00 або ж ви можете →

Демонтаж та заміна

Демонтаж та заміна


 Фахівці ITW SYSTEMS здійснюють демонтаж і утилізацію старих світильників у процесі модернізації старої системи освітлення в офісі, на складі, на виробництві, в магазині.


Заміна люмінесцентних ламп освітлення на світлодіодні зменшить ваші витрати на електроенергію до 70%. Індивідуальне проектування світильників і загальної системи освітлення дозволить здешевити її додатково на 20% і більше, що не можуть запропонувати конкуренти без виконання проекту.

Вартість послуг

Отримайте розрахунок і проект освітлення безкоштовно!

Для замовлення проектування заповніть форму нижче або зателефонуйте нам.

Консультація

Залиште заявку і отримаєте консультацію з проектування систем освітлення на вашому об'єкті.

Схема надання послуг

Проектування і розрахунок освітлення може здійснюватися як з виїздом наших фахівців на об'єкт, так і шляхом дистанційної діагностики. Вам необхідно заповнити опитувальний лист, надати креслення і фотографії будівлі, схему розміщення обладнання і результати вимірів рівня освітленості.

Перше спілкування

Дізнаємося про ваших завданнях, вимогах, особливості об'єкта.

Опитувальний лист

Ви з нашою допомогою заповнюєте опитувальний лист, щоб ми могли більш глибоко вивчити завдання проекту.

Дані

Ви надає креслення і фото будівлі, схему розміщення обладнання, технічні параметри існуючої системи освітлення.

Заміри

Наші фахівці або ви самостійно робите виміри освітленості на об'єкті.

Аудит

На підставі отриманої інформації ми проводимо аудит поточної системи і аналізуємо доцільність її модернізації.

Проектування

Розробляємо проект освітлення, а також комерційну пропозицію з вартістю рішення і термінами його окупності.

Безкоштовне проектування

Замовте безкоштовний проект прямо зараз

З нами вигідно співпрацювати

Конкурентна вартість рішень

Розробляючи проект, ми підбираємо оптимальне співвідношення кількості світильників, їх ефективності, потужності і ціни. Наші проекти на 10-20% дешевші і ефективніші, ніж у конкурентів.

Економія до 90%

Економія на електроенергії до 70% в порівнянні з люмінесцентними лампами і до 90% в порівнянні з лампами розжарювання. Додаткова економія на заміні ламп і їх обслуговуванні.

Гарантія до 10 років

5 років повної гарантії на обладнання та можливість пролонгації ще на 5 років.

Індивідуальне виробництво світильників

Якщо проект передбачає світильники потужністю в 72 Вт, ми виготовляємо їх із заданою потужністю. Ми не використовуємо стандартні рішення на 70 або 80 Вт, які будуть або недостатньо потужними, або витрачати зайву електроенергію.

Швидка окупність

Забезпечуємо зниження витрат на електроенергію та експлуатацію освітлення до 15 разів. Терміни окупності рішень - від 6 місяців до 2 років.

Реалізація проектів "під ключ"

Від етапу проектування до виробництва, монтажу, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Демонтаж і заміна світильників на світлодіодні - успіх модернізації освітлення

На багатьох підприємствах гостро стоїть проблема неефективності освітлювального обладнання, яке вже давно застаріло. Витрати на електроенергію складають більшу частину бюджету, а якість освітлення залишає бажати кращого. Така ситуація змушує керівництво задуматися про заміну світильників освітлення старого зразка на більш сучасні та ефективні світлодіодні прилади. Пріоритетними чинниками при виборі нового обладнання будуть - якість, надійність, безпеку, висока енергоефективність і економічність.

Заміна освітлення на світлодіодне здатна вирішити ряд актуальних для підприємства проблем:

 • Оптимізація витрат на електрику за рахунок зниження енергоспоживання до 70% в порівнянні зі старими зразками ламп.
 • Додаткова економія на заміні ламп освітлення і їх технічному обслуговуванні. Адже термін служби світлодіодів може становити до 10 років.
 • Забезпечення комфортних та безпечних умов праці для працівників підприємства або офісу. Все це збільшує продуктивність праці, підвищує якість виконаної роботи і скорочує кількість браку.
 • Можливість експлуатації світильників навіть у важких промислових умовах.
 • Підвищення рівня автоматизації управління системами освітлювальних приладів.

Етапи модернізації освітлення на підприємстві

Компанія ITW SYSTEMS пропонує цілий комплекс послуг з модернізації освітлення «під ключ» на Вашому підприємстві. Ми здійснюємо демонтаж зовнішнього освітлення, а також всередині приміщення. Роботи по заміні світильників відбуваються в кілька етапів:

 1. Консультація з фахівцем. Наші професіонали дізнаються про ваші завдання, індивідуальних вимогах, особливості приміщення.
 2. Вивчення технічної документації. Ми можемо провести її як з виїздом на об'єкт, так і віддалено при наданні Вами необхідної інформації.
 3. Проведення аудиту на основі отриманих даних, який має на увазі аналіз і оцінку поточної системи освітлення, доцільність її модернізації та рекомендації щодо оптимізації освітлення.
 4. Складання грамотного розрахунку інвестицій в модернізацію освітлення і терміни окупності.
 5. Проектування системи освітлення - розрахунки з урахуванням вимог і норм, підбір світильників, схема і план розміщення світлотехнічного обладнання, проект розеточной і силової мережі.
 6. Індивідуальне виготовлення світлодіодних світильників відповідно до поставлених завдань на нашому власному виробництві.
 7. Наші фахівці здійснюють демонтаж світильників і їх утилізацію, а також ефективне розташування нових освітлювальних приладів на об'єкті.

У нас Ви можете замовити модернізацію системи освітлення «під ключ» від етапу проектування до монтажу. При цьому аудит і проектування Ви отримаєте абсолютно безкоштовно! Дізнатися все цікавить деталі і ціну на демонтаж світильників Ви можете у наших менеджерів.

©2023
- ТОВ «Інтелтек Україна». Всі права захищено.
Top