Телефонуйте нам з 9 до 18 в робочі дні →

Замовити дзвінок

+38 050 822-50-00 або ж ви можете →

Про проект

ITW SYSTEMS спільно з польським партнером TENERGIS Sp. z o.o. реалізували проект з модернізації системи освітлення складського приміщення компанії GEORG UTZ у передмісті Вроцлава в Польщі. Загалом було встановлено 36 світлодіодних світильників ITW SYSTEMS серії INDUSTRY з рефлектором типу «D». Такий тип світильників найкраще підходить для складських приміщень зі стелажами висотою від 10 м, адже завдяки використанню рефлекторів досягається концентрована крива сили світла. При цьому світло залишається комфортним, так як не використовуються лінзи. Тому працівники складу можуть дивитися на джерело світла без ризику пошкодити зір.

Завдяки високій світловій ефективності рішення (близько 130 лм/Вт) та індивідуально запроектованому спеціалістами ITW SYSTEMS розміщенню світильників, клієнт досягає значних заощаджень електроенергії, що використовується для освітлення, та покращення якості світла на складі.

Система освітлення має гарантію 5 років при нормативному терміні служби більше 100,000 годин, протягом якого не потребує жодного обслуговування чи заміни елементів.

logo

Інші наші проекти

©2023
- ТОВ «Інтелтек Україна». Всі права захищено.
Top