Телефонуйте нам з 9 до 18 в робочі дні →

Замовити дзвінок

+38 050 822-50-00 або ж ви можете →

Про проект

Coca-Cola Hellenic Ukraine – побудований в 1998 році завод розташований поблизу селища Велика Димерка в Броварському районі Київської області. На момент відкриття він став одним з найбільших найсучасніших підприємств серед усіх виробників безалкогольних напоїв в Європі.

Фахівцями нашої компанії була проведена модернізація систем освітлення на території всього підприємства, включаючи виробничі лінії, складські приміщення і лабораторні комплекси. Завдяки впровадженню світлодіодних систем освітлення були істотно знижені витрати на електроенергію і збільшений рівень освітленості до корпоративних норм підприємства.

Висока якість власного виробництва, електронні компоненти провідних світових виробників, сучасні технологічні рішення, оперативна технічна підтримка дозволяють забезпечити надійну і безперебійну роботу нашого обладнання на заводі Кока-Кола протягом тривалого терміну експлуатації.

Економія електроенергії після впровадження світлодіодного освітлення склала 62,5%, більшість замінених ламп працювали на основі метал-галогенних технології. Додаткова економія була досягнута за рахунок оптимізації розташування світильників, з урахуванням фактичного розміщення промислового обладнання та складських стелажів.

У проекті використовувалися світлодіоди CREE.

logo

Інші наші проекти

©2023
- ТОВ «Інтелтек Україна». Всі права захищено.
Top