Телефонуйте нам з 9 до 18 в робочі дні →

Замовити дзвінок

+38 050 822-50-00 або ж ви можете →

Ціни

80% наших діалогів з клієнтами починається з питань: “Скільки буде коштувати освітлення? Скільки коштують ваші світильники?”
Вартість освітлення – найочевидніше і першочергове питання, на який просто неможливо відповісти без попереднього спілкування з клієнтом і аналізу специфіки завдання.

Ми не продаємо світильники, ми вирішуємо завдання клієнта, враховуючи обмеження по бюджету і вимоги по швидкості окупності інвестицій в систему освітлення.
Ми виробляємо світильники під кожен проект індивідуально, залежно від проекту освітлення і вимог клієнта.
Ціна однієї і тієї ж моделі світильника може відрізнятися в 2-3 рази, в залежності від цілого ряду характеристик: потужність, джерело живлення, конфігурація оптичної системи, ступінь захищеності і т.п.

Ціну окремого світильника або всієї системи освітлення "під ключ" краще розглядати разом з такими параметрами як:

Терміни окупності

Для одного і того ж об'єкта ми можемо запропонувати кілька варіантів реалізації системи освітлення з терміном окупності від 6 до 24 місяців.

Вартість експлуатації

Можна впровадити більш дороге рішення, яке буде на 20-40% дешевше за вартість експлуатації (витрати на електроенергію і сервіс), ніж дешевші аналоги.

Режим роботи підприємства

При режимі роботи 24/7 термін окупності інвестицій в освітлення настане набагато швидше.

Особливі вимоги

Особливі технічні вимоги до висвітлення можуть здорожувати вартість рішення: важкі кліматичні умови роботи устаткування, необхідність впровадження складних систем управління і автоматизації освітлення тощо.

Якщо вам потрібна реальна вартість системи освітлення під конкретно ваші завдання, обов'язково зв'яжіться з нами. При спілкуванні ми зможемо дати більш конкретну інформацію.

З нами вигідно співпрацювати

Конкурентна вартість рішень

Розробляючи проект, ми підбираємо оптимальне співвідношення кількості світильників, їх ефективності, потужності і ціни. Наші проекти на 10-20% дешевше і більш ефективні, ніж у конкурентів.

Економія до 90%

Економія на електроенергії до 70% в порівнянні з люмінесцентними лампами і до 90% в порівнянні з лампами розжарювання. Додаткова економія на заміні ламп і їх обслуговуванні.

Гарантія до 10 років

5 років повної гарантії на обладнання та можливість пролонгації ще на 5 років.

Індивідуальне виробництво світильників

Якщо проект передбачає світильники потужністю в 72 Вт, ми виготовляємо їх із заданою потужністю. Ми не використовуємо стандартні рішення на 70 або 80 Вт, які будуть або недостатньо потужними, або витрачати зайву електроенергію.

Швидка окупність

Забезпечуємо зниження витрат на електроенергію та експлуатацію освітлення до 15 разів. Терміни окупності рішень - від 6 місяців до 2 років.

Реалізація проектів "під ключ"

Від етапу проектування до виробництва, монтажу, гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Ціни на світлодіодне освітлення

Використовуючи світлодіодне освітлення, ціна на яке стає все більш доступною, ви зможете сповна відчути всі переваги такої системи і суттєво поліпшити показник освітленості на вашому об'єкті.

Чому led освітлення стає таким популярним? По-перше, як було сказано вище, світлодіодні пристрої стають доступнішими. По-друге, це не тільки практично, але і красиво. По-третє, світлодіодне освітлення, вартість якого залежить від моделі виробу, володіє прекрасними показниками енергоефективності, екологічної та пожежної безпеки.

Принцип роботи світлодіодних освітлювальних приладів

LED освітлення, ціни на яке залежать від конструкції і моделі пристрою, передбачає отримання потоку оптичного випромінювання. Це стає можливим завдяки проходить через штучний кристал електричного струму. Саме від показника сили струму і залежить інтенсивність світла. Сама ж сила струму регулюється за допомогою драйвера (спеціального блоку живлення) і програми, заданої в контролері.

Така конструкція дозволяє отримати досить компактне джерело світла з низьким рівнем споживання електроенергії, який не містить шкідливих речовин, на відміну, наприклад, від ртутних ламп. Також необхідно відзначити, що незважаючи на високу вартість, led світильники окупаються досить швидко і мають ще цілу низку переваг, про які ви зможете прочитати нижче.

LED освітлення: вартість, область застосування і переваги

Що стосується вартості світлодіодних світильників, то тут все залежить від сфери їх застосування та моделі виробів. Так, якщо планується установка led елементів в квартирі або офісі, то в даному випадку будуть використовуватися компактні варіанти обладнання, тоді як для освітлення промислових об'єктів слід використовувати більш потужні пристрої.

Якщо подивитися на питання установки світлодіодних освітлювальних елементів в цілому, то можна виділити наступні експлуатаційні та технологічні переваги таких виробів:

  • низький рівень енергоспоживання і, як наслідок, зниження витрат на електроенергію і обслуговування до 15 разів;
  • тривалий термін експлуатації: компанія ITW SYRTEMS надає гарантію на свою продукцію на термін від 5 років;
  • високий показник екологічності;
  • простота монтажу.

Як бачите, led освітлення має цілу низку переваг у порівнянні з іншими освітлювальним обладнанням. А якщо ви хочете отримати чітку відповідь на питання, скільки коштує світлодіодне освітлення, зверніться до фахівців нашої компанії. Відзначимо, що ми займаємося не просто продажем подібного обладнання, а виготовляємо його індивідуально під кожен проект згідно з проведеним безкоштовного аудиту поточної системи освітлення на об'єкті і складеної в ході нього технічної документації.

Звертайтеся до нас і на особистому прикладі переконайтеся в високій якості обслуговування і надійності нашої продукції.

©2023
- ТОВ «Інтелтек Україна». Всі права захищено.
Top